theme wordpress
آبآموزش نرم افزاربهسازی لرزه ای سازه هاتئوری الاستیسیتهدینامیک سازهراه و ترابریزلزلهزلزلهزلزلهسازهسازهطراحی سازه های ویژهمقالاتمقاومت مصالحمهندسی زلزلهمهندسی سازهویژهپروژه ها

نرم افزار طراحی دیوار برشی فولادی

نرم افزار قدرتمند طراحی و تعیین تمامی ابعاد و مشخصات دیوار برشی فولادی ویژه تمامی نرم افزار های مهندسی عمران به همراه مثال و پروژه آماده

در سه دهه اخیر استفاده از دیوار برشی فولادی به عنوان یک سیستم باربر جانبی در ساختمان، مورد توجه پژوهشگران و طراحان قرار گرفته است. این پدیده نوین که در جهان به سرعت رو به گسترش است، در ساخت ساختمان­های جدید و بعضا تقویت ساختمان­های موجود، به خصوص در کشورهای با لرزه­ خیزی بالا همچون آمریکا و ژاپن به کار گرفته شده است.

یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان، نحوه مدلسازی و طراحی دیوار برشی فولادی می باشد. یافتن مقاطع و ابعاد دیوار برشی فولادی، نیازمند مطالعه بسیاری از آیین نامه ها می باشد و شاید نصف حجم کاری پایان نامه ها را طراحی دیوار برشی فولادی شامل می شود.

این نرم افزار در تمامی نرم افزارهای مطرح عمران (sap2000-etabs-ansys-abaqouse-seismostruct,……) قابل استفاده می باشد و توسط دکتر نصیرزاده طراحی شده است و تنها در این سایت موجود می باشد.

این مجموعه بی نظیر (نرم افزار طراحی و مثال و آموزش) که برای اولین بار در کشور از طریق سایت civil4group.ir عرضه می گردد، باعث می شود که شما در عرض تنها چند ساعت تمامی طراحی ها و مدلسازی را انجام دهید.

این نرم افزار طراحی فعلا به قیمت بسیار خوب ۲۰۰۰۰ تومان قرار داده شده است که این قیمت طی زمانهای آتی افزایش خواهد یافت.

قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان

   • نام فایل:نرم افزار طراحی دیوار برشی فولادی

  • نوع فایل: zip

  • تعداد دانلود:253

  • قیمت: 20000

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۵ نظرها

  1. ممنون بابت این نرم افزار. دقیقا کاره چند ماه رو توی ۳ دقیقه انجام دادم.

  2. مهندس باور کنید آنقدر خوب طراحی کرده بودید که می خاستم یه مبلغ اضافی هم خودم واریز کنم. یعنی عالی

  3. به عنوان فردی که حدود ۲۰ سال می باشد که تدریس می کنم باید اعلام کنک این نرم افزار جامع ترین نرم افزار در زمینه طراحی دیوار برشی فولادی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =

همچنین ببینید

بستن
بستن